אודות הסטודיו

אודות הסטודיו

גם אנחנו וגם הלקוחות שלנו מאמינים שאם משקיעים יותר מגיעים רחוק ומהר

הסטודיו הצנוע שמתנהל מדירתה של ארמת בלב ת"א סמוך לתאטרון הבימה, כבר מזמן מתפרש ומפעיל אולמות וחללי עבודה רבים ומשובחים בתל אביב ומחוץ לה. החל משיתוף פעולה עם בי"ס רימון, בי"ס מיוזיק, מרכז פליציה בלומנטל ועד להשכרת מתחם פאפאיתו, אולפן מצלול, בית היוצר ועוד. בסטודיו עצמו מתקיימים השיעורים הפרטיים וקורסים של עד 6 אנשים עם ציוד הגברה ברמה גבוהה וחלל שמותאם במיוחד לזמרים.

ארמת מביאה את הידע המקצועי, הקשרים, התכנית והחזון לפיו צריך לייצר לאמן כמה שיותר הזדמנויות להתפתח, ליצור ולגדול. מיכל מפיקה מנהלת ומתאמת את כל הפעילות החל מהשיעורים הפרטיים ועד להפקות עם אמנים ומורים מעבר לים. את מיכל תכירו היטב דרך הטלפון והמייל ובאירועים הגדולים של הסטודיו ואת ארמת תראו כשתגיעו לשיעורים הפרטיים או לקורסים שבהנחייתה.

הזדמנויות זה דבר חשוב. החל מזמר חובב שרוצה להרגיש את הבמה או האולפן ועד לזמרים מקצועיים  שזקוקים לתמיכה אצל מאמנת קולית שאפשר לסמוך עליה. אצלנו ההזדמנויות הולכות כמה צעדים קדימה. לדוגמה: מלגה לזמרים מקצועיים ששילבה השנה מפגש עם מארינה מקסימיליאן, הענקנו פרס מיקרופון קונדנסר של נוימן לתלמידה הקבועה ביותר שלנו, קיימנו סדנאות בחינם לתלמידים ועוד ועוד ועוד…אם אתם רוצים להגיע רחוק יותר ומהר יותר עם הקול שלכם, בתוך כל הפעילות שלנו בטוח תמצאו את השיעורים או הקורסים שייקחו אתכם לשם!

מורים לפיתוח קול, זמרים, מרצים ושחקנים או כל מי שעובד ומשתמש בקול שלו –

אתם מוזמנים להציץ ולבדוק מה האירוע הבא שמתאים לכם או פשוט להירשם לניוזלטר שלנו ולדעת לפני כולם על כל ההתרחשויות